افتخار آفرینی نشریۀ دامِستیک برای چهارمین سال متوالی در جشنواره حرکت دانشگاه تهران

افتخار آفرینی نشریۀ دامِستیک برای چهارمین سال متوالی در جشنواره حرکت دانشگاه تهران

به گزارش کمیته رسانه و نشریات انجمن علمی- دانشجویی گروه مهندسی علوم دامی دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، آئین اختتامیه پانزدهمین جشنواره‏ درون دانشگاهی حرکت در دانشگاه تهران، 25 آبان ماه 1401، با حضور دکتر هادی بهرامی احسان معاون محترم فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در باشگاه دانشجویان برگزار گردید.

در ابتدای مراسم، دکتر بهرامی احسان، ضمن خیر مقدم به دانشجویان و فعالان انجمن‌های علمی- دانشجویی شرکت‌کننده در این جشنواره، بیان کردند که پس از برگزاری جشنواره درون دانشگاهی حرکت، برای حضور قوی و مؤثر در جشنواره ملی حرکت آماده می‌شویم و امیدوار هستیم که مانند سال‌ها و ادوار گذشته همچنان بدرخشیم. ایشان ادامه دادند: تلاش برای جریان پیشرفت در کشور، نه فقط به عنوان یک فعالیت‌ مرسوم و متداول دانشگاهی بلکه به عنوان یک ضرورت جدی و برای بقای یک حرکت اجتماعی در جامعه باید شکل بگیرد و در این راستا باید از تمام امکانات و فرصت‌ها بهره ببریم.

دکتر بهرامی احسان با تاکید بر اینکه دانشگاه تهران همواره در همۀ زمینه‌ها سرآمد بوده است و دانشجویان در عرصه‌های مختلف نبوغ و استعداد خود را به نمایش گذاشته‌اند، افزودند: اگر دانشگاه تنها در حوزۀ تولید دانش نقش‌آفرینی کند، بی‌شک با حجم وسیعی از پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها مواجه خواهیم شد که نتیجۀ عملیاتی میدانی و مؤثری نخواهند داشت.

همچنین معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران خاطر نشان کردند که دانشگاه تهران طی چند سال اخیر و بخصوص در رقابت‌های انجمن‌های علمی در اوج قرار داشته است و امیدواریم که با همت دانشجویان همچنان این پرچم بالا بماند و دانشگاه تهران با حضور مؤثر در پانزدهمین جشنواره ملی حرکت جایگاه خود را حفظ کند.

در پایان این مراسم، ضمن تقدیر از برگزیدگان این جشنواره، نشریۀ علمی- ترویجی (حرفه‌ای) دامِستیک و انجمن علمی- دانشجویی گروه مهندسی علوم دامی دانشگاه تهران به ترتیب موفق به کسب دو مقام برگزیده در محورهای "نشریه علمی- تخصصی برگزیده (برای چهارمین سال متوالی)" و "مسابقه برگزیده (به صورت مشترک توسط انجمن‌های علمی- دانشجویی ترویج و آموزش کشاورزی، ماشین‌های کشاورزی، مهندسی علوم دامی، آبیاری و آبادانی و باغبانی)" شدند.

انجمن علمی- دانشجویی گروه مهندسی علوم دامی دانشگاه تهران، ضمن عرض تبریک به اعضای محترم انجمن و همچنین اعضای محترم هیئت تحریریه نشریه دامِستیک، بر خود لازم می‌داند تا از همراهی و حمایت‌های جناب آقای دکتر مهدی دهقان بنادکی، استاد مشاور محترم نشریه کمال تشکر و قدردانی را داشته باشد.